Vi är en komplett leverantör avStorköksutrustning


  • Kontaktperson

    Ni har samma kontaktperson från förfrågan till överlämnandet av Ert nya kök

  • Autocad

    Ritningar i Auto CAD

  • Snickerier

    Specialsnickerier

  • Projekteringar

    Vi har stor kompetens när det gäller projekteringar

  • Utbildningar

    Vi hjälper dig med utbildningen

Här finns vi

Huvudkontor Nyköping

Storköksgruppen Öst Svenska AB

Idbäcksvägen 8

611 38 Nyköping


Kontoret

Tfn: 0155-24 30 20

Bo Karlsson

bosse@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-316 24 47

Henrik Björnfot

henrik@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-536  93  17

Laila Björkvist - Adm. Ekonomi

laila@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-541 31 99

Jonas Rydskog

rydskog@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-270 74 93

Jonas Stegnell

jonas@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-294 44 93

Stockholm

Storköksgruppen Öst Svenska AB

Smedbyvägen 8

184 32 Åkersberga


Kontoret

Tfn: 08-28 32 40,

Fredrik Nilsson

fredrik@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-364 44 93

Pierre Anding 

Mobil: 070-610 44 93

Norrköping

Storköksgruppen Öst Svenska AB

Tenngatan 13

602 23 Norrköping


Kontoret

Tfn: 011-606 30

Mikael Wadell

mikael@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-696 46 91

Marcus Wadell

marcus@storkoksgruppen.com

Mobil: 070-586 57 10

Årets Storköks entreprenör
Utnämd av SKBF

Offert följer handling
Tydlig offert med markerade avvikelser
Få slutbesiktningsanmärkningar
God kundrelation

Läs mer om oss

Visamarbetar med

Om ni undrar över något så är ni varmt välkomna att kontakta oss.

  • Auktoriserade serviceföretag

  • Arkitekter

  • Finansieringslösningar

  • Kökskonsulter